Tescilli Markalarımız - Örkon KimyaPowertech® kaplamaları sizlere hizmet Garantisi ile sunuluyor. Mükemmel uygulama, mükemmel kaplama ile sorunsuz üretimin
keyfini yaşayın.

• Asidik-bazik ortamlara dayan›m,
• Mükemmel kaygan yüzeyler,
• Kolay yüzey temizliği,
• Hav’lanmayı engeller
• Üstünı ısı iletkenliğiSu depoları, yüzme ve süs havuzları ile yapay göletler için ideal yalıtım malzemesidir. Endüstriyel zemin uygulamalarında, dinlendirme havuzları, silo yapıları, çatı ve teras yalıtımında, hijyenik üretim alanlarında, otopark ve köprü zeminlerinde, bohçalama ve temel yalıtımında, boru kaplamalarında, ticari araç kasalarının zemininde başarıyla hizmet verir.

Polyamit esaslı kaplama türüdür. +90 ˚C ’ye kadar olan ortamlarda birçok asit kimyasala karşı yüksek dirence sahiptir. Bakteri barındırmaz. ISO 868’e göre 80 Shore D sertliktedir. Denizcilik sektöründe kullanıma uygundur, tuzlu suya karşı 10 yıla kadar korozyon önleme ve koruma özelliğini muhafaza ettiği görülmüştür. Titreşim ve darbe azaltıcı özelliği vardır. Esnek yapısı sayesinde mekanik olarak işlenmeye ( tornalama, v.b. ) uygundur. Gıdaya uygun yapısı, gıda ile temas eden yüzeylerde kullanılmasına olanak sağlar. Dayanıklı ve kaygan yapısı sayesinde her tür sıvı nakil tesisatında kullanılabilir.

Genel Müdürlük

Adres: Akçaburgaz Mh. 153. Sk. No: 5 Kıraç 34522 Esenyurt
İstanbul / Türkiye


+ 90 212 886 25 67

www.orkonkimya.com

orkonkimya@orkonkimya.com

Faaliyetlerimizi Takip Edin

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilirsiniz.